Впевнена, немає на світі людей, які щиро бажають жити в неохайному, холодному і сирому будинку. Навпаки, кожен намагається зробити його затишним, надійним і теплим. Для цього є багато різних способів, але сьогодні ми поговоримо, напевно, про найпростіший з них. Адже для того, щоб удома було тепло, іноді вистачить лише встановити радіатори опалення =). Які пропозиції існують на сучасному ринку опалювальних радіаторів дізнаємося далі ...

Покупець 21 століття дуже вимогливий, сьогодні йому мало якості та ціни, він звертає увагу на функціональність, зручність, зовнішній вигляд товару. Добре, що ринок готовий пропонувати різноманітні варіанти, щоб кожен знайшов, те, що найбільше припадає до смаку саме йому, адже всім відомо, що "на смак і колір всі фломастери різні".

Сталеві, чавунні, алюмінієві, біметалічні опалювальні радіатори (http://allrad.ub.ua/board/view/10191/) - це неповний перелік існуючих видів. Названі прилади активно конкурують один з одним і відрізняються певними якостями: зовнішнім виглядом, вартістю, технічними та експлуатаційними характеристиками. Крім цього, слід звертати увагу на виробника, на те імпортний чи вітчизняний це прилад. Адже не кожен імпортний прилад витримає умови роботи в діючих українських мережах центрального опалення. Давайте розглянемо детальніше кожний з цих видів.

Чавунні секційні радіатори опалювальні
Це найбільш звичні для українського ока прилади. Опалювальні радіатори цього типу можуть використовуватися у відкритих системах, що є з незаперечною перевагою, володіють високою теплопровідністю. Вони практично нечутливі до випорожнень системи і дозволяють скільки завгодно зливати воду. Чавун стійкий до корозії і тому здається стійким, але насправді у нього є і слабкі сторони. Купуючи чавунний радіатор ви повинні знати, що для нього є небезпечними гідравлічні удари і з цим варто бути обережним.

Алюмінієві опалювальні радіатори (http://allrad.ub.ua/board/view/10187/)
Алюміній поєднує в собі високу теплопровідність і низьку теплову інерцію, це безумовно відноситься до позитивних якостей. Алюмінієві опалювальні радіатори мають здатність швидко реагувати на зміни потреби приміщення в теплі, що значно економить кошти. Ці радіатори входять в число найбільш міцних, вони здатні витримувати високий тиск і розроблені з урахуванням особливостей українського ринку.

Біметалічні опалювальні радіатори
Наступний вид - біметалічні радіатори. Їх зовнішні поверхні і ребра виконані з алюмінію, але провідні канали сталеві. Така технологія знизила тепловіддачу приладу, але зате дозволила збільшити його міцність і пом'якшити вимоги до теплоносія. Такі радіатори часто пропонують для установки у висотних будівлях.

Сталеві опалювальні радіатори
Напевно одні з найбільш ефективних радіаторів в сучасній системі опалення. Як відомо, сталь має низьку теплову інерцію і хорошу тепловіддачу. Ідеальне місце для їх застосування - закриті системи опалення, а основні експлуатаційні характеристики безпосередньо залежать від конструкції і товщини стінки радіатора.
Серед видів сталевих радіаторів нам відомі секційні, трубчасті й панельні. Найбільш міцними з них є трубчасті (і колончаті). Вони дозволяють досягти високого теплового комфорту завдяки оптимальному співвідношенню передачі тепла радіацією і конвекцією.

Радіатори сучасного типу зручні, ефективні і доступні. Сьогодні не варто мерзнути і страждати від незручностей, адже рішення проблеми поруч - постачальник якісних радіаторів від світових, відомих виробників, компанія All-Rad швидко доставить необхідну модель прямо до вас у будинок. Для цього варто всього лише зв'язатися з представниками компанії.