Здавалося б, як може зігріти жорсткий, холодний, твердий метал? Простіше-простого! Головне правильно його використовувати.

Алюміній був не просто так обраний вихідним матеріалом для виробництва опалювальних приладів. Саме цей метал володіє унікальними властивостями, які сприяють створенню якісного та ефективного радіатора. Алюмінієві радіатори (http://allrad.ub.ua/board/) відрізняються підвищеною стійкістю до атмосферної і водної корозії, невеликої ваги, високою тепловіддачею, а також технологічністю при обробці.

Розповімо трохи про алюміневі радіатори компанії GLOBAL.
Сама компанія GLOBAL працює на ринку з 1971 року. Фахівці детально вивчають ринок кожної країни і надають найоптимальніші пропозиції. На сьогоднішній день підприємство стало одним з перших масових виробників алюмінієвих радіаторів з високотехнологічним автоматизованим виробництвом, власною лабораторією, де здійснюється контроль якості сировини та готової продукції, ведуться роботи з удосконалення технології і поліпшення технічних параметрів продукції, розробляються нові моделі.

Асортимент продукції включає в себе всі основні типи алюмінієвих радіаторів:
- Радіатори, вироблені за технологією лиття під тиском;
- Радіатори, вироблені методом екструзії;
- Біметалічні радіатори із сталі та алюмінію, які слід розглядати як самостійну групу.

Алюмінієві радіатори торгової марки GLOBAL, це гармонійне поєднання функціональності і сучасного дизайну. Відмінні технічні характеристики забезпечили приладу популярність у всій Європі. Завдяки технічному вдосконаленню, а саме модифікування шляхом "точкового" посилення конструкції, радіатори завоювали авторитет.

Особливо, хотілося б відзначити новинку в світі радіаторів, спеціальний винахід компанії - комбінований радіатор Style. Style - принципово нова модель, що об'єднала два метали, традиційно застосовуються для систем опалення: сталі та алюмінію.

Цей радіатор може встановлюватися в будинках будь-якої поверховості з робочим тиском в системі опалення до 35 атмосфер включно. Європі й не снилися такі цифри. До того ж GLOBAL Style "спокійніше" інших моделей відноситься до кислотності води - показнику pH.

Що стали класикою алюмінієві радіатори MIX, GL та VIP мають таку конструкцію, яка не тільки радує очі сучасним дизайном, але і покращує конвекційні процеси в приміщенні і перешкоджає скупченню пилу на теплопровідних поверхнях радіатора.

VOX - новинка 2001 року, продовжує класичні "алюмінієві" традиції, але відрізняється плавно закругленими лініями і більш високою тепловіддачею. Чотири моделі - MIX, VIP, GL, VOX, вироблені за технологією "лиття під тиском", існують як в класичному європейському варіанті, розрахованому на робочий тиск 6 атм., Так і в модифікації R. Посилені радіатори VOX R, MIX R, VIP R, GL R випробовуються на підприємстві поштучно при тиску 24 атм., Мають руйнівний тиск понад 48 атм. і можуть встановлюватися в системах автономного та центрального опалення з робочим тиском до 16 атм. включно. Ecos - модель для любителів стилю "ретро" - повертає нас до форм старої доброї чавунної "батареї", в той час як виконана вона за традиційною для алюмінієвих приладів GLOBAL технології "лиття під тиском". OSCAR і EKOS PLUS - "екструзійні" моделі.

Алюмінієві радіатори "GLOBAL" виправдають очікування самого вимогливого покупця і самого недовірливого сантехніка. Максимальний комфорт приміщення, економне споживання енергії, самостійне управління опаленням, помірні витрати на установку та експлуатацію в порівнянні з експлуатаційними якостями системи - ось критерії для вибору радіаторів від виробника GLOBAL.