Чавунні радіатори опалення з найбільш оригінальним зовнішнім виглядом

Хочете, щоб у вашому інтер'єрі все було продумано до дрібниць? Тоді вам варто приділити особливу увагу видимій частині системи опалення - радіаторам. У цій статті ми розповімо вам про дуже цікаві рішення. Це чавунні радіатори опалення, які виконують крім функціонального ще й естетичне завдання. Дизайн-радіатори є повноцінноюдеталлю інтер'єру, приносячи в нього неповторний шарм елегантної старовини.

Чавунні радіатори опалення CARRON

Чавунні радіатори опалення CARRON (Великобританія) знають багато дизайнерів і використовують їх у своїх проектах. Продукцію CARRON цінують інженери вего світу. Наприклад, оригінальне лиття компанії - лампові стовпи зараз прикрашають набережні Лондона.

Варто виділити декілька серій чавунних радіаторів, які мають виражений дизайн з витонченими, витонченими лініями. Це серія The Chelsea з декоративними елементами на поверхні радіатора. Створені вони за допомогою художнього лиття. Завдяки оригінальній обробці поверхні радіатора приміщення набуває індивідуального ексклюзивного виду.

Серія The Verona - це радіатори, дизайн яких включає оригінальне переплетення силуєт драконів і левів разом з елементами виноградної лози. Вироби з серії The Orleans ідеально впишуться в будь-який інтер'єр. Їх помітною особливістю є модерн французького походження. Радіатори серії The Daisy мають універсальний дизайн: зображення ромашки, яка тече зверху вниз.

Будь-які чавунні радіатори опалення компанії CARRON асоціюються з високою якістю і бездоганним смаком. Їх можна ставити в набільш відкритих місцях, надавши приміщенню неповторного стилю.

Чавунні радіатори опалення ретро Adarad (Туреччина)

Це чудовий пристрій для обігріву приміщень з центральною і автономною системою опалення. Радіатор простого і в той же час сучасного дизайну, прекрасно впишеться практично в будь-який інтер'єр. Термін експлуатації такого радіатора становить понад 30 років! Для того, щоб радіатор підходив під інтер'єр кімнати, можна вибрати різні види фарбування: полірування, покриття ґрунтовкою, звичайне фарбування.

Де купити дизайн-радіатори?

В Україні купити дизайн-радіатори ви можете звернувшись в компанію Allrad. Наші товари завжди в наявності і можуть бути доставлені в найкоротші терміни. Завдяки прямій співпраці з виробниками ми можемо гарантувати найкращі ціни.

Замовляйте чавунні радіатори опалення з цікавим дизайном вже зараз. Вони внесуть ультрамодний акцент в будь-який дизайн!