Газовий конвектор Gazelle Techno 2200 VT (Італія)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 1053175
 
 

Опис Газовий конвектор Gazelle Techno 2200 VT (Італія)

Газові радіатор Gazelle Techno 2200 VT Газовий радіатор з пальником повного попереднього змішення, електронним розжигом, іонізаційним контролем полум'я.

Газові радіатор Gazelle Techno 2200 VT

Компанія FONDITAL GROUP (Італія) представляє серію газових конвекторов Gazelle Techno. Серія включає 6 нових моделей, різних по потужності і концепції. В результаті кожен споживач може вибрати прилад, що відповідає його індивідуальним потребам.

Основа конвектора-ребристий теплообмінник, зсередини що нагрівається продуктами згорання газу, а що зовні обдувається потоком кімнатного повітря. У Gazelle Techno можна знайти конвекторы з пальником повного попереднього змішування (моделі Premix і Condensing) і з атмосферним пальником (Classic, 2200, 2200vt і 2200vt E). У серію входять 4 моделі з електронним розжигом і 2-з пьезоэлектронным. Деякі прилади оснащені облаштуванням іонізаційного контролю наявності полум'я, в інших контроль здійснюється за допомогою термопари. Серія об'єднує конвекторы з 1, 2 і 3 східцями потужності (залежно від моделі).

Так, потужність приладів 2200, 2200vt і 2200vt E-2,5 кВт;

Premix і Classic-3; 5 і 7 кВт;

потужність конденсаційного конвектора Condensing-3 і 5 кВт.

Є моделі і з автоматичним переходом з одного ступеня потужності на інший, з урахуванням теплової потреби приміщення. Конвекторы оснащені простою в зверненні інформативною панеллю управління, яка дозволяє програмувати їх включення і виключення, а також температуру в приміщенні. Необхідний рівень потужності задається мікропроцесором.

Gazelle Techno-це конвекторы з ізольованою камерою згорання. Продукти згорання відводяться через систему труб димаря на вулицю через стіну будівлі. Система може виконуватися з одинарних і коаксіальних труб. У останньому випадку вона служить ще і для подання вуличного повітря в камеру згорання. Тиск газу на вході в пальник розрахований на тиск в газовій мережі (13 мбар). Для роботи конвекторов може використовуватися як мережевий, так і балонний газ. Деякі моделі оснащені вентилятором, встановлена електрична потужність якого 50-200 Вт. Габарити приладів-560/665/770 × 550 × 195 мм Колір корпусу-білий

Газовий конвектор-зручний автономний отопительГазові конвекторы вже тривалий час використовуються в європейських країнах (особливо в Скандинавії) і в США. Для нашої країни цей вид обігрівачів доки ще не слишкомзнаком. Але число виробів, що ввозяться на наш ринок, збільшується рік від року. Так що, маючи на увазі конвектора газові, можна відповідально заявити, що проблеми вибору відповідного практично не існує.

Газовий конвектор-зручний автономний отопитель, обладнаний власною автоматичною системою безпеки. Для його роботи не потрібно підключення до води і електрики. Запуск виконується за допомогою вбудованого в автоматику пьезозажигателя.

Такого роду радіатори просто оптимальні серед оперативних опалювальних приладів співвідносний ціни і якості. Подібні газові конвектора зручно використати в приміщеннях, що не мають постійного режиму проживання.

Коли вимагається тепло в підсобному приміщенні, в майстерні, в лазні-такий обігрівач є найбільш ефективним способом генерації тепла. Конвекторы газові не потребують установки насосів, спеціального котла, стояків і інших, необхідних для центрального опалювання компонентів.

Прилад робить обігрів за допомогою конвекції нагрітого повітря. Його пристрій швидше простий, чим складне. У знімному декоративному кожусі розташований теплообмінник, в якому згорає газ, що поступає. Від його зовнішньої поверхні тепло передається циркулюючому повітрю в приміщенні. Кожух робиться знімним для проведення регламентних робіт і полегшення обслуговування конвектора.

ЧОМУ НАМ ДОВІРЯЮТЬ?

Пропонуємо тільки оригінальний товар.

Великий асортимент товару.Офіційні дилери.

Оперативна доставка.
Залишилися питання?

Дзвоніть по телефонах (067) 404-19-09, (050) 922-11-30, (066) 137-52-09

і наші фахівці дадуть відповідь на усі питання.

ЯК ЗАМОВИТИ ГАЗОВИЙ РАДІАТОР GAZELLE
Замовлення на сайті
Зв'язок менеджера

впродовж 10 мін
Готівковий розрахунок
Відправка товару 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

ALL-RAD - купити біметалеві радіатори, чугунні батареї, опалювальна техніка
(основний офіс)

04176, Україна, Київська, Київ, вул. Північна, будинок 2А
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create